Firmast

Euro-Aasia Logistics - multifunktsionaalne logistikaettevõte.

Mugavus, kvaliteet ja pakkutavate teenuste  täielikkus - meie firma alused. Mere-, maantee-, raudtee-ja õhutranspordi veod kogu maailma kaudu, konteineriveod, osakooremi vedu, intermodaalsed veod, optimaalsete marsruutide arendamine, tollivormistus ja veosekindlustus, lasti liikumise kontroll teekonnal - vaid osa nendest ülesannetest, mida meie frima on võimeline lahendama oma klientide jaoks. Teenindus kõrgel tasemel ja kiire kaupade kohaletoimetamine on meie töötajate professionaalsus ja kogemus. Meie transpordi ettevõtte peamised kriteeriumid on pikka aega juba: teenuste kvaliteet, ning selle tulemusena ettevaatlik ja tähelepanelik suhtumine kliendi ajale ja nõuetele

Meie ettevõte töö põhimõtes on printsiip "uksest ukseni", mis tähendab, et Teie kaup saab olla toimetatud isegi kõige kaugematesse maailma nurkadesse.

Me töötame rõõmuga ja optimismiga. Meie teadmised võimaldavad sagedamini kasutama sõnad "ülesanned ja küsimused", mitte "probleemid ja raskused." Me usume iseendasse ja tulevikku. Läbi meie klientide heaolu me  püüame saavutada enda heaolu.

Euro-Aasia Logistika on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda liige.